ASIR DOĞALGAZ

ASIR DOĞALGAZ  2009 yılında Gebze de kurulmuş olan şirketimiz isi sisitemeri alanında hizmet vermek için kurulmuştur.

Uluslar arası kalite standartlarına uygun olarak hizmetler üreten firmamız, yürüttüğü tüm projelerde uzun soluklu AR-GE çalışmaları yaparak, ileri teknoloji araçlarını kullanabilen güçlü bir AR-GE ekibi oluşturmuştur. Bireysel  Müşteriler ve Kurumsal Müşteriler  Düzeyinde büyük projeleri yürütmüş olan firmamız, sektörde yıllardır edinmiş olduğu deneyim ve tecrübelerle, standartlaşmış ihtiyaçları karşılamak amacıyla başarılı ve profesyonel çözümler geliştirmiştir.

Isı Sistemşleri  konusunda uzman ve sertifikalı personelleriyle, kurumların iş sürekliliğini sağlıklı bir şekilde sürdürebilmeleri için alt yapı politikalarını oluşturan firmamız, bu alanda projelendirme, danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktadır. Türkiye Genelinde bir çok markanın bayiliğini yürüterek, çözüm ortaklarının yüksek kapasiteli teknoloji ürünleri kullanan firmamız, hizmet götürdüğü müşterilerine ısı ssitemleri  konusunda çözümlerinin yanı sıra hizmet sonrası teknik destek hizmetleri de vererek, birçok anahtar teslimi projenin altına imza atmıştır. 


Temel Hedefimiz Nedir

Isı sistemleri noktasında çözüm ortağınız olarak ihtiyaçlarınızı anlamak, uzmanlık alanlarınıza odaklanmanıza yardımcı olarak, size uygun ısım sistemleri geliştimek ve memnuniyetiniz kazanabilmektir. Bunun için sizin adınıza tüm ısı sistemi teknolojilerini yakından izliyor, sürekli eğitilen uzman bir ekiple, firmanız için özelleştirilmiş çözüm ve hizmetleri en faydalı şekilde, optimum fiyat/performans oranı ile kullanımınıza sunuyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

  • Tüm hizmetleri kendi öz kaynak ve personelimiz ile sağlamaktayız.

  • Kurumların ihtiyaçları doğrultusunda en doğru çözümü, tek bir markaya bağlı kalmaksızın, müşterilerimize sunmaktayız.

  • Tüm teknik ve satış ekibimizi, alanında uzman ve sertifikalı çalışanlardan oluşturmaktayız.

  • Teknik ekip bünyesinde bulunan eğitmenlerimizle, talep edilmesi durumunda, proje uygulamalarının teknik eğitimini verebilmekteyiz.

  • Geniş bir yelpazede verdiğimiz hizmetler sayesinde, kurumların iş süreçlerine tek bir noktadan çözüm üretebilmekteyiz.

  • Satış sonrası destek kapsamında, teknik destek garantisi vermekteyiz.